Datum: 03.03.2013

Vložil: atram

Titulek: Rodina

Poslední dobou mě přepadají opravdu zvláštní nálady a zajímalo by mě jestli to je mnou, nebo počasím, anebo je mé myšlení ovlivněno někým jiným, něčím, vyšším. Nebo to způsobuje prostředí, u mě je to v posledních třech měsícech převážně to rodinné, a to je to o čem chci psát. Jelikož většinu času trávím doma s lidmi, kteří kdyby mě nestvořili tak mě na ulici ani nepozdraví, takže si trochu připadám jako jejich majetek a k tomu mi vyplývá proč jim vadí, že trávím většinu času raději s někým jiným, a ještě navíc s tím kdo mě v něčem obohatí v myšlení. Je škoda, že rodiče nepřemýšlejí trochu víc něž nás stvoří, protože jestli se chovají špatně, ať už jestli kouří, pijou, jsou nasilní, lžou, nechcou vám věřit jenom, proto, že vy jste dítě(jako většina dospělých) pak z nás z těch dětí (pokud tomu podlehneme, anebo si toho prostě nevšímáme a ignorujeme to ) vyroste to samé, to mě trochu děsí.. Je zajímavé, že každý rodič tvrdí něco jiného, každý má jiný názor, každy podlehá něčem jinému,(i když Země je jenom jedna a existuje na ní všude..Láska, dobro, zlo) a každý tak očkuje své děti a ty děti tomu věří a začnou tak myslet, protože proč by nevěřily vlastním rodičům, jenže ti rodiče mají informace z novin, televizí a jsou ovlivňovány, chodí volit- nevědí, co se dějě za zády a ani už nemají chuť se tam dívat, příjde mi, že někdy je jim to lhostejné, je tak strašně pohldlné si jenom zapnout televizní noviny a poslouchat ty lži, místo toho, aby se dokázali postavit za svůj život a na to jak mají radi své děti tak i za jejich, protože to oni jsou otroky systému, nevadí jim dělat za málo peněz, když jejich šéfové berou daleko víc, nevadí jim, že lidi (politici, kteří jenom kradou) žijou z jejich práce (DPH) a nevadí jim ani to, že to oni si je tam zvolili. Nechápu to, že to lidem nevadí a nesnáží se s tím nic dělat, nám se do hlav ve školách vtloukají samé blbosti, aby jsme nakonec vlastně nic nevěděli, rodiče chodí domů naštvaní z práce. Určitě to jinde funguje jinak, existují i lidé, kteří o životě něco opravdu ví a vychovávají tak i své děti, ale existují i ti co nevědí a nevychovávají a nepoužívají vlastní hlavu. i když těch je boužel asi většina, většina ovlivněných materiálním světem.. aspoň je vidět, že všechno se vším souvisí, systém s lidmi, city i rodinami. Musíme si uvědomit, že je to něčí cíl, nás furt něčím bavit a držet v nevědomosti, protože co by se asi stalo kdyby se všichni dozvěděli aspoň trochu pravdy, zajímali a dělali by pořád ty samé věci? Kdyby ne, tak by na to dojel ten, co se pokouší o to aby nic nevěděli, anebo věděli to, co nepotřebujou. Je škoda, že rodiny při sobě drží název rodina a ne členi samotní.

Přidat nový příspěvek